صفحه اصلی > صفحات وب سایت > اخبار دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

آمار نهایی شرکت کنندگان در کنکور سراسری ۹۸ از شهرستان دزفول

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، آقای دکتر ظاهر زاده نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه جندی شاپور دزفول گفت: تعداد داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ در شهرستان دزفول ۷۰۸۷ نفر در گروه های آزمایشی مختلف بوده که از این تعداد ۲۷۸۲ نفر آقا و ۴۳۰۵ نفر خانم می باشند.
 
وی ادامه داد: حوزه های برگزار کننده آزمون، طبق رتبه بندی زیر نظر اداره آموزش و پرورش شهرستان دزفول و دانشگاه صنعتی جندی شاپور می باشد؛ همچنین باجه رفع نقص مستقر در دانشگاه جندی شاپور دزفول، از امروز شروع به فعالیت نموده که صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۲ ظهر و عصرها از ساعت ۱۴ تا ۱۸ آماده ارائه خدمات به داوطلبین می باشد.
 
دکتر علی ظاهر زاده افزود: هزار و۱۰۰ نفر از داوطلبین رشته های ریاضی و علوم انسانی صبح پنج شنبه در حوزه دانشگاه و ۱۰۲۱ نفر در حوزه آموزش و پرورش به رقابت خواهند پرداخت؛ همچنین عصر روز پنج شنبه دانشگاه صنعتی جندی شاپور پذیرای ۴۲۱ داوطلب در رشته هنر می باشد؛ در صبح جمعه رقابت برای ۱۱۰۰ داوطلب رشته تجربی در دانشگاه جندی شاپور و ۲۷۹۲ نفر در آموزش و پرورش ادامه دارد، عصر روز جمعه نیز دانشگاه صنعتی جندی شاپور پذیرای ۶۵۳ نفر شرکت کننده رشته زبان های خارجه می باشد.
 
نماینده سازمان سنجش در دانشگاه صنعتی جندی شاپور اذعان کرد: مجموعا" در شهرستان دزفول ۲۱۲۱ نفر داوطلب در رشته های ریاضی و علوم انسانی و ۳۸۹۲ نفر در رشته تجربی شرکت نموده اند؛ همچنین در رشته های هنر و زبان خارجه به ترتیب ۴۲۱ و ۶۵۳ نفر داوطلب نیز حضور دارند.
 
 دکتر ظاهر زاده خاطر نشان کرد: دواطلبان طبق برگه راهنمایی که همراه کارت ورود به جلسه دریافت می نمایند از آوردن وسایل غیر ضروری و گوشی موبایل خودداری نمایند و جهت کاهش اضطراب خود در ساعت مقرر در حوزه خود حاضر شوند.
 


٨٠:١٠ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٨٨    /    تعداد نمایش : ١٣١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: