صفحه اصلی > صفحات وب سایت > اخبار دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

ریاست دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با دادستان این شهرستان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، دکتر محمدرضا عصاری ریاست این دانشگاه با منصور محمدی خباز، دادستان شهرستان دزفول در محل ساختمان دادستانی دیدار و گفت و گو کرد.
 
دکتر محمدرضا عصاری در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از دستاورد های ۵ ساله دانشگاه جندی شاپور دزفول گفت: دانشگاه صنعتی جندی شاپور طی سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلفی اعم از افزایش جذب دانشجو، احداث فضاهای آموزشی و رفاهی، پیشرفت در حوزه های علمی، پژوهشی، عمرانی و فرهنگی داشته است و بر اساس همین پیشرفت ها چشم انداز توسعه دانشگاه تدوین گردیده است.
 
رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به حوادث تلخی که در ۳۰ بهمن و ۲۹ اسفند ماه ۹۷ برای دانشگاه رخ داد، اظهار کرد: دانشگاه همیشه به رسالت خود یعنی گسترش علم و فرهنگ در جامعه پرداخته است و در هر دو حادثه مذکور ظلم بزرگی به دانشگاهیان و دانشگاه شد و آموزش عالی کشور هم دچار خسارات جبران ناپذیری گردید.
 
وی در ادامه افزود: تعرض به حریم مقدس دانشگاه باعث برهم زدن نظم و امنیت حاکم در دانشگاه شده است که بر همین اساس دانشگاهیان دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، خواستار برخوردی جدی با خاطیان و تامین و تضمین امنیت دانشگاه هستند.
 
منصور محمدی خباز نیز در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات ریاست دانشگاه جندی شاپور دزفول اظهار داشت: گسترش آموزش عالی در دزفول و معرفی جندی شاپور باستان به جهانیان، از اقدامات مهم و قابل ستایش این دانشگاه می باشد.
 
دادستان شهرستان دزفول ضمن ابراز تاسف از حوادث ۳۰ بهمن و ۲۹ اسفند ماه گفت: تعرض به حریم مقدس دانشگاه قطعا" محکوم است و آشوبگران و مخلان نظم و امنیت بدانند که برخورد با خاطیان توسط دستگاه قضایی و انتظامی ادامه خواهد یافت.
 
محمدی خباز بیان داشت: دو شهرستان دزفول و اندیمشک پیشینه ی بسیار خوبی در روابط با یکدیگر داشته اند که افرادی قصد برهم زدن دوستی میان این دو شهر را دارند اما دستگاه قضایی با ناقضین آرامش به صورت جدی برخورد خواهد کرد.
 
در پایان این دیدار، دکتر عصاری از اقدامات دادستان شهرستان دزفول جهت تامین امنیت و ایجاد آرامش در دانشگاه بعد از حوادث تلخ ۲۹ اسفند تقدیر و تشکر کرد.


٠٠:٠١ - يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٧٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: