صفحه اصلی > صفحات وب سایت > اخبار دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام ریاست دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول بمناسبت آغاز سال تحصیلی سال جدید

هر ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پر انرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می‌شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.
 
ورود به دانشگاه آغاز و بصیرت جدید برای کسب علم و معرفت است، شروعی برای پرورش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران.
 
دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول یکی از دانشگاه های برتر در استان شهید پرور خوزستان است که در طی سال‌های فعالیت خود به تربیت و آموزش جمع کثیری از جوانان این مرز و بوم پرداخته و این دانشگاه در راستای نیل به جایگاه پر فروغ جندی شاپور باستان به عنوان نخستین نهضت و مکتب علمی جهانی با قدمتی 1800 ساله که در عصر خود خدمات فراوان علمی به دنیا ارائه نموده، گام‌های بلندی را برداشته است.
 
 
 اینجانب آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان نو ورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی توام با موفقیت بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.


١٤:٤٣ - يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٦٢١    /    تعداد نمایش : ٦٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: