صفحه اصلی > صفحات وب سایت > اخبار دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

۲ مقاله اساتید دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول پراستناد شدند

 
 به گزارش  روابط عمومی دانشگاه دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول؛ بر اساس تازه ترین گزارش  موسسه Clarivate Analytics در پایگاه شاخص های اساسی علم که در ماه ژانویه منتشر شد، ۲ مقاله  اعضای هیات علمی این  دانشگاه بعنوان مقالات پر استناد معرفی شدند. 
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول، مقاله  دکتر احمد قاسمی عضو هیات علمی دانشکده برق و کامپیوتر که در مجله Energy به چاپ رسیده است یکی از این مقالات است.
یکی دیگر از این مقالات نیز مقاله  دکتر مجتبی شفیعی عضو هیات علمی گروه مهندسی شیمی است که در مجله Engineering Applications of Computational Fluid Mechanics چاپ شده است .
 
مقالات  پراستناد مقالاتی هستند که در بین یک درصد برتر مقالات دسته خود قرار گیرند
 
- مقاله منتشر شده توسط دکتر احمد قاسمی 
 لینک دسترسی به مقاله:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0360544219313726
 
مقاله منتشر شده توسط دکتر مجتبی شفیعی 
لینک دسترسی به مقاله:
https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/19942060.2018.1542345
 
این موفقیت ارزشمند را به آقای دکتر احمد قاسمی و دکتر مجتبی شفیعی تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون برای ایشان آرزومندیم.
 
مقاله پراستناد مقالاتی هستند که در بین یک درصد برتر مقالات دسته خود قرار گیرند. بازه زمانی برای محاسبه مقالات مقالات پراستناد یک ساله می باشد. گفتنی است که پایگاه شاخص های اساسی علم هر دو ماه یکبار لیست مقالات برتر چاپ شده توسط تمام دانشگاه ها و پژوهشگاه های جهان را منتشر می کند و مقالات برتر شاخص مناسبی جهت سنجش کیفیت پژوهش های انجام شده در این موسسات می باشند.


١٣:٤٥ - يکشنبه ١٣ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٧٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٨٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: