صفحه اصلی > صفحات قالب جدید > اطلاعیه های پوسته جدید 


  چاپ        ارسال به دوست

نتيجه نهايي انتخابات انجمن‌هاي علمي، كانون‌هاي فرهنگي دانشجويان

كانون‌هاي فرهنگي:

كانون مهدويت:

1- الهام سعيدي 2- امير عباس‌پور بحراني 3- مهدي منصوري 4- محسن موسوي ده موردي 5- اسماعيل مرادي اصل 6- لقمان الباجي 7- حسين الباجي

كانون قرآن و عترت( ع):

1- حسن چشم‌پاك 2- محمدعلي خالدي 3- رضا داودي 4- ضيا طاهري 5- علي مزرعه 6- مصطفي ثامري 7- علي الهايي

كانون مستند مسير:

1-ميثم مرداني بابا حيدري 2- عبدالله صابرپور 3- محمد امين عبادي 4- سيده طيبه الهياري فرد 5- مهدي مريد 6- امير حبيبي گوشه 7- نجمه حاجي شرفي

كانون ريحانه:

1- پرديس حسيني 2- سيده فاطمه پرور 3- مريم موسايي گله 4- سارا حسيني 5- زهرا حسين‌زاده

كانون همياران سلامت:

1- فاطمه سملي نژاد 2- فاطمه سادات رضوي فلاحيه 3- محمد جعفر سليماني تبار 4- ميلاد صرخه 5- عباس آلبوغبيش عبادي 6- علي فتحعلي‌پوري 7- محمد صفايي زاده

كانون شعر و ادب:

1- غزل كياني 2- ياسمين صالح‌زاده 3- مهدي مرادي 4- محمدحسين بني شريف 5- محدثه شريفي 6- ياسمن پور سام 7- سروش خسروي بابادي

كانون هنرهاي نمايشي:

1- آرش عابد 2- انيس اميني زاد 3- رضوان پيامي 4- محمد صفايي زاده 5- مرضيه هنرمند 6- ميلاد حسن‌پور 7- نوشين ضريحي

جمعيت دانشجويي انصار:

1- محمد داريوند پور 2- نازنين سپهر 3- فاطمه حميدي فخر 4- حميدرضا حديدي 5- محمد توحيدي فرد 6- زهرا عبيات 7- محمد لطفعلي‌پور

انجمن‌هاي علمي:

انجمن علمي مهندسي عمران:

1- محمد امين عبادي 2- بهنام ناظراني 3- مهدي سليماني كليشمي 4- رضا بروني 5- مهران نمازي 6- مهدي درويشي ابله 7- احسان فالي پور

انجمن علمي نقشه برداري:

1- مهسا منوچهري كيا 2- نويد فتحي 3- مهلا پور جواهر 4- عرفان دهقان‌پور حداد 5- امير حبيبي گوشه 6- حامد خوشي 7- محمد پيامي راد

انجمن علمي نانو:

1- محمد ايزدپناه 2- جمال باقري‌فر 3- پيمان هاشمي 4- غزال بختياري بيگزاده محله 5- فاطمه صورت نگار 6- سيده مريم موسوي امين 7- رضا ابراهيمي

انجمن علمي مهندسي معماري:

1- عادل متيني 2- محبوبه نادري درشوري 3- محمدجواد نصيري 4 معصومه بخشي زاده 5- الهه عزيزيه 6- رضوان پيامي 7- انيس اميني زاد

انجمن علمي رياضي:

1- فروزان ملك زاده 2- سيما شاهميري 3- محمد آرپناهي 4- مهدي نغميش 5- آسيه يوسفي قلعه گژدم 6- گلشن افشه

انجمن مرمت و احياي بناهاي تاريخي:

1- نگين حنطوش زاده 2- فاطمه مصفر 3- ريحانه عبدالخان زاده 4- معصومه آتشين صدف 5- فاطمه علي‌پوراندكا 6- جاويد احمدي 7- مارال صالحي فرگني

انجمن علمي مكانيك:

1-كامران بازيار 2- حجت راجي 3- محمد تنورساز 4-زهرا سرلك 5- ياسمن كعبي كرمانشاهي 6- سجاد عيدي‌پور 7- آرزو احمدي‌نيا

انجمن علمي فيزيك:

1- نويد قرباني كلخواجه 2- مهسا گنجه 3- جيران عبدالهي ارشد 4- عباس روزمن 5- محمد امين حسن‌پور

انجمن علمي شيمي كاربردي:

1- رعنا صالحوندشمي 2- محمد اژدري 3- محمد ايزدپناه 4- محمد مهدي تقي‌پور 5- جمال باقري فر 6- پيمان هاشمي 7- اميررضا رحيمي پناه

انجمن علمي كامپيوتر:

1- نگين نصرالهي 2- علي عبدالخاني 3- رضا نصيري 4- رضا اميني زاده 5- ديانا كاظمي 6- پريسا دهقان 7- ريحانه سواري ممبيني

انجمن علمي سايبرهندس:

1- احمدرضا عاملي 2- سروش محمدي‌خباز 3- محمدعلي تنورساز 4-محمدرضا عاملي5- محمد خنده‌مي

انجمن انرژي‌هاي نو:

1- احمدرضا محمدي فروشاني 2- اميرجلالي برنا 3- محمدرضا مرادي

انجمن علمي برق:

1- حسين ايزدي 2- عرفان مشكي زاده 3- بهاره بهدادفر 4- مهدي ذوالفقاري 5- فاطمه گلچين‌پور 6- رضا ابراهيمي 7- محمد صفايي‌زاده

* كساني كه در بيش از يك كانون يا انجمن رأي آورده‌اند، لطفاً تا پايان وقت اداري دوشنبه 31 ارديبهشت ماه به معاونت فرهنگي( آقاي مرادي) مراجعه نماييد.


٠٠:٥٣ - يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٣٤٢    /    تعداد نمایش : ٨٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: