صفحه اصلی > صفحات وب سایت > اطلاعیه های پوسته جدید 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه شماره 10- معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

بسمه تعالی
 
نحوه ارزشیابی و برگزاری آزمون‌های پایانی
نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۹_۱۳۹۸
 
پیرو اطلاعیه شماره 9 (مورخ ۹۹/۲/۱۴) و با توجه به مشکلات آموزشی ناشی از شیوع ویروس Covid-19 و لزوم تغییر در شیوه ارزشیابی دانشجویان در نیمسال جاری، شورای آموزشی دانشگاه در جلسات متعدد به بررسی شیوه های مختلف جهت برگزاری آزمون‌های پایان ترم نیمسال دوم 99-98 پرداخت و نتایج این بررسی در جلسه مورخ ۹۹/۳/۱۱ به تصویب نهایی شورای آموزشی رسیده و با تأیید هیأت رئیسه دانشگاه در تاریخ ۹۹/۳/۱۴ قابلیت اجرا پیدا کرد.
 
مفاد این تصمیمات که صرفاً قابلیت اجرا در این نیمسال را دارد به شرح زیر است: 
 
1- با هدف ارائه فرصت بیشتر به استادان و دانشجویان جهت ارائه و مطالعه دروس، موعد مصوب قبلی در خصوص بارگذاری محتوای درسی یا برگزاری کلاس‌های آنلاین (29 خرداد) با یک هفته تمدید روز پنجشنبه 5 تیرماه مصوب گردید.
 
2- با توجه به بند 2 اطلاعیه شماره 9 این معاونت به تاریخ ۹۹/۲/۱۴ و با توجه به شیوه های ارزیابی نهایی دروس نظری مندرج در آن، امتحانات و ارزشیابی دانشجویان در این نیمسال برای دروسی که به شیوه مجازی ارائه شده است، به صورت غیر حضوری و مجازی خواهد بود.
 
3- ارزشیابی آموزشی دانشجویان می تواند ترکیبی از ارائه تکالیف، تمرین،  پروژه، آزمون‌های کوتاه مستمر در طول و انتهای ترم و احتمالا با استفاده از شیوه‌های کلامی و یا هر شیوه خلاقانه دیگر باشد.  
 
4- با توجه به اینکه اکثر استادان علاقمند به برگزاری آزمون پایانی هستند تقویم امتحانی غیرحضوری نیمسال جاری از روز شنبه مورخ 14 تیرماه با لحاظ نمودن فواصل بیشتر بین امتحانات بازنویسی شده و بزودی در اختیار دانشجویان گرامی قرار می‌گیرد. 
 
5- سامانه آموزش مجازی LMS دانشگاه با توجه به قابلیت های مناسبی که در زمینه برگزاری آزمون مجازی دارا می باشد، تنها مرجع برگزاری کلیه آزمون‌ها می‌باشد.  
 
6- در خصوص برگزاری کلاس های دروس عملی که امکان برگزاری به صورت مجازی ندارند، گروههای آموزشی در حال برنامه ریزی جهت برگزاری حضوری با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی و با اولویت دادن به دانشجویان ترم آخر هستند که در این خصوص در زمان مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد. 
 
7- در خصوص زمان ثبت موقت  نمرات، مهلت اعتراض به نمره و ثبت نهایی نمرات، زمان برگزاری امتحانات دروس عملی، بازه زمانی ارزشیابی استادان و سایر موارد متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.


٠١:١٥ - پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٧٢٣    /    تعداد نمایش : ٩٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: