صفحه اصلی > صفحات وب سایت > اطلاعیه های پوسته جدید 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه شماره 11- معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

به نام خدا
اطلاعیه شماره 11 - ویژه دانشجویان 
(کارآموزی تابستان 99)
15/03/1399
 
   به اطلاع دانشجویانی که درس کارآموزی را در برای نیمسال تابستان سال تحصیلی  99-98 انتخاب واحد  نموده اند می رساند :
1- با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و به منظور حفظ سلامت دانشجویان اکیداً توصیه می شود که انجام دوره کارآموزی در تابستان سال جاری صرفاً برای دانشجویانی که می توانند در سال 99 فارغ التحصیل شوند مد نظر قرار گیرد و دیگر دانشجویان، گذراندن این دوره را به تابستان سال 1400 موکول کنند. 
2- دانشجویان می بایست قبل از انتخاب محل کارآموزی، از مناسب بودن شرایط حضور و رعایت پروتکل¬های بهداشتی اطمینان حاصل کنند.
3- دانشجویانی که اصرار به انجام این دوره در تابستان سال 99 را داشته باشند می بایست با مراجعه به قسمت پیشخوان خدمت  سامانه گلستان، جهت صدور معرفی نامه، درخواست خود را ثبت نماید. پس از بررسی و تعیین استاد راهنمای کارآموزی توسط گروه آموزشی، معرفی نامه توسط واحد ارتباط با صنعت، صادر و به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه گلستان در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت. دانشجو پرینت نامه را به محل گذراندن کارآموزی ارائه خواهد نمود.
4- قبل از مراجعه به محل کارآموزی دانشجو می بایست با مراجعه به سایت دانشگاه قسمت پژوهشدفتر ارتباط با صنعت کارآموزی و مهارت فنی،  اقدام به چاپ فرم های  مورد نیاز کارآموزی نماید. در ضمن، دانشجو موظف است از شروع دوره کارآموزی به طور مستمر با استاد راهنمای کارآموزی خود در ارتباط باشد و طبق دستورالعملهای ایشان دوره را به اتمام برساند.
5- دوره کارآموزی از تاریخ 11/05/1399 لغایت 21/06/1399 می باشد.
6- بعضی از دانشجویان متقاضی گذراندن کارآموزی عنوان می کنند که در " سامانه ملی کارآموزی " که توسط سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران طراحی شده است، اسامی کارگاهها یا محل های مورد نظر دانشجو جهت گذراندن دوره کارآموزی ، یا اسامی واحدهایی در شهرستان محل زندگیشان  وجود ندارد. توجه داشته باشید که این سامانه به عنوان یک بستر تسهیل کننده برای انتخاب محل کارآموزی طراحی شده است و واحدهایی که متقاضی تربیت کارآموز هستند به عنوان " واحد پذیرنده" در آن ثبت نام کرده اند. اسامی بسیاری از کارخانجات و واحدهای بزرگ صنعتی در این سامانه درج شده است و بسیاری دیگر از واحدها نیز ثبت نام نکرده اند. به اطلاع می رساند که نیازی نیست که دانشجو برای انتخاب محل کارآموزی خود الزاما از واحدهای پذیرنده لیست شده در این سامانه، محل کارآموزی خود انتخاب کنند. بسیاری از دانشجویان از طریق آشنایان خود در شرکتها و واحدهای صنعتی، یا مراجعه مستقیم به این شرکتها محل خود را انتخاب می کنند. لذا چنانچه دانشجویی برای گذراندن دوره کارآموزی جایی را پیدا کرده است و این واحد در "سامانه ملی کارآموزی" ثبت نشده است،  اشکالی وجود ندارد و می تواند برای دریافت معرفی نامه کارآموزی از طریق سامانه گلستان اقدام کند. 
7- در پایان دوره کارآموزی، دانشجویان لازم است نامه¬های پایان دوره خود را که توسط محل کارآموزی صادر می شود را در سامانه گلستان بارگذاری کنند.
8- دانشجویانی که درس کارآموزی را انتخاب واحد نموده اند ولی گذراندن این دوره را به تابستان 1400 موکول می¬کنند، نیازی به مراجعه به قسمت پیشخوان خدمت سامانه گلستان نداشته و با اطلاع به اداره آموزش دانشکده، بدون تشریفات اداری،      می توانند درس کارآموزی را حذف کنند.
 
                                                                                            معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
 


١٣:٢٢ - يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٧٢٤    /    تعداد نمایش : ١٠١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: